ProgrammingTrending Courses

[100% OFF] 4.Sınıflar İçin İngilizce Eğitim Seti

Course Description

Toplamda 3 paket olarak hazırlamayı planladığımız eğitim paketinin ilk kurunu sizlere sunmaktan mutluluk duyuyorum. Böylece eğer eğitimden memnun kalırsanız bir sonraki eğitime geçebilirsiniz. Öğrenciyi sıkmamak için basit anlatımlar kullanıldı. Günlük hayattan örnekler ve ufak örneklerle pekiştirdim. Başlıklar Türkçe olduğu için öğrenci kafasındaki sorulara daha hızlı cevap bulacaktır.

Bu eğitim İngilizce dersini anlamakta güçlük yaşayan öğrencilere yardımcı kaynak olabilmesi hedefiyle hazırlanmıştır. Dolayısıyla dersleri mükemmel olan öğrenciler için uygun değildir. Onlar için gelecekte Grasp Class eğitimleri hazırlanacaktır. Bu eğitim sadece derslerinde temel konularda yardıma ihtiyacı olan öğrenciler için hazırlanmıştır. Öğrencilerin derslerine yardımcı kaynak amacı taşımaktadır.

Coupon Code : BABDFF09CBD4F1C414E0

Course Requirements

  • Okuma yazma bilmek
  • 4.Sınıfta olmak ya da 4.sınıftaki ingilizce dersi için yeterli seviyede olmak

ℹNote: Udemy is testing its coupon service and they have temporarily limited some countries. I Hope Udemy Solves this issue as early as possible, Until then you can use this simple trick to get courses for Free. For More Check this Watch VideoJoin us on telegram for Course Updates


Join Whatsapp Group for Daily Free Courses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *