ProductivityTrending Courses

[100% OFF] Decluttering – kompletna organizacja domu, biura, cyklu życi

What you Will study ?

  • Jak zorganizować swoje życie
  • Organizacja życia
  • Jak ustalać priorytety zasobów
  • Organizacja domu
  • Jak usunąć bałagan z domu
  • Jak zorganizować sypialnię, kuchnię, strych, piwnicę, dom, samochód, podwórko i biuro

Course Description

Decluttering – kompletna organizacja domu, biura, cyklu życia

Uporządkowanie życia – organizacja, majsterkowanie, minimalistyczny styl życia i techniki organizacji komputerów

Możesz uporządkować swoje życie i zacząć cieszyć się domem, biurem, samochodem i otoczeniem na własnych warunkach. Twój bałagan nie musi już wypełniać Twojej przestrzeni i Twojego życia.

Odszyfrowanie może wydawać się tak przytłaczające, że po prostu wydaje się zbyt trudne, aby kiedykolwiek zacząć. Ten kurs ułatwi Ci rozpoczęcie deklutteringu już dziś! Nie musisz też układać bielizny ani dopasowywać kolorystycznie skarpet.

Bałagan zajmuje każdy centymetr naszego życia, nie tylko nasze szafy i sypialnię, ale także nasze umysły i wolny czas. Bałagan pochodzi nie tylko z niechcianej poczty i ubrań, które już nie pasują, ale także z powiadomień w mediach społecznościowych i ciągłych e-maili od Groupona, aby kupić więcej rzeczy!

Możesz przejąć kontrolę nad swoim życiem i otoczeniem. Ten wyjątkowy, przełomowy kurs idzie głębiej niż jakikolwiek inny kurs porządkowania, kierując się do prawdziwych źródeł wszelkiego bałaganu w twoim życiu. Możesz prowadzić życie bez bałaganu i takie, które ma prawdziwą uważność przywiązaną do większości twojego dnia.

Wiadomość od instruktora

„Downside z tak wieloma kursami i książkami na temat porządkowania nie polega na tym, że nie mają dobrych pomysłów i sugestii. Downside w tym, że instruktorzy to ludzie, którzy zawsze byli schludni i zorganizowani. Porządkowanie jest dla nich drugą naturą. z drugiej strony, jestem naturalnie niechlujny, a czasem niechlujny. Musiałem wymyślić system, który działa dla mnie i dla ludzi takich jak ja. Mój unikalny system tworzenia SelfieSpeak Audio Programming (SSP) zbuduje system, który pozwoli Ci żyć bałaganem- Na zawsze wolny!” TJ Walker

TJ Walker ma na Udemy ponad tuzin najlepiej sprzedających się kursów rozwoju osobistego i jest jednym z najbardziej płodnych i odnoszących sukcesy trenerów rozwoju osobistego na świecie (on-line i offline).

TJ jest również znany z szybkiego odpowiadania na pytania, wątpliwości i problemy każdego ucznia. TJ to naprawdę przystępny instruktor!

Course Requirements

  • Chęć wyrzucenia rzeczy
  • Gotowość do przekazania lub sprzedaży rzeczy, których już nie używasz
  • Pragnienie życia bez bałaganuJoin us on telegram for Course Updates


Join Whatsapp Group for Daily Free Courses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *