MarketingTrending Courses

[100% OFF] Detaylı Facebook & Instagram Reklamcılığı Eğitim Seti

What you Will be taught ?

  • Sosyal Medya Pazarlama ile Dijital Pazarlama alanında büyük bir adım atın.
  • Facebook Enterprise Supervisor Nedir, Nasıl kullanılır, Ne işe yarar? Tüm bu soruların cevabı bulunmaktadır.
  • İnsanlara ürünleriniz, hizmetleriniz veya işletmeniz hakkında daha fazla bilgi vermek için bir Instagram İşletme Hesabı açın.
  • Kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan chatbot tasarlayın, geliştirin ve raporlayın. Chatbotlar Nasıl Çalışır ve Neler Yapabilir?
  • Birkaç dakika içinde ilk adımdan başlayarak muhteşem tasarımlar ortaya çıkarmak mı istiyorsunuz?
  • WhatsApp Enterprise nedir? Regular WhatsApp’tan farklı nedir? WhatsApp Enterprise neler sunuyor?
  • Facebook Pixel Nedir? Facebook Pixel kodu ile Facebook reklamlarınızın performans takibini sağlayabilir, dönüşümlerini takip edebilir, reklam optimizasyonları yapabilir, hedef kitleler oluşturabilirsiniz.
  • Instagram reklamları ile işletmeler, görselleri kullanarak bilinirliklerini artırabilir ve müşteri tabanlarını genişletebilir. Instagram’da reklam yayınlamayı öğrenin.

Course Description

Sıfırdan İleri Seviyeye Facebook ve Instagram Reklam Yöneticisi Olun. %100 Uygulamalı. Kendi sosyal medya hesabınızı ve işletme hesabınızı profesyonel olarak yöneteceksiniz. Sosyal medya uzmanlığı yolunda adım adım ilerleyeceksiniz.

Enterprise Facebook, İnstagram işletme hesabı , Enterprise Whatsapp, chatbotu , Facebook Pixel nedir nasıl kurulur? Nasıl reklam çıkmalıyız?  Reklam çıkarken nelere dikkat etmeliyiz? Reklam incelikleri nelerdir? Nasıl hedefleme yapmalıyız? Kimlere nasıl reklam vermeliyiz gibi konuları ve daha fazlasının cevabını bu kursta bulacaksınız.

Kaliteli Görsel tasarım yapmayı , chatbot ile otomatik mesajlaşma yapıp zamandan tasarruf edip ürününüzü hızlı bir şekilde pazarlamayı sağlayacaksınız .

Aynı zamanda internet sitenizin durumunu sosyal medya üzerinden takip etmesini uzman seviyesinde öğrenmiş olacaksınız. Eğer e-ticaret yapiyorsanız, web üzerinden satış yapacaksanız, bu eğitimden edineceğiniz bilgiler ile satışlarınızı sosyal medya üzerinden arttırın ve rakiplerinizin önüne geçin.

Coupon Code : DISCUDEMYFREE

Course Requirements

  • Bilgisayar, İnternetJoin us on telegram for Course Updates


Join Whatsapp Group for Daily Free Courses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *