ProductivityTrending Courses

[100% OFF] Evde Vücut Ağırlığı Egzersizleri 4x TR Şampiyonundan Öğren

What you Will study ?

  • Her türlü imkanda ve ortamda sporunuzu yapabilir hale geleceksiniz,vücudunuzu en iyi şekilde kullanabilir ve sporunuzu keyifle yapabileceksiniz.
  • Her alanı sporla değerlendirmek

Course Description

Evde bile minimal ekipmanla formda olun ve sağlığınızı iyileştirin!

Başlangıç Düzeyi Eğitim.

Hayatımızda nasıl etkili bir şekilde hareket edeceğinizi ve bunu yaparken nasıl match olacağınızı öğrenin. Bu kurs, gücünü, esnekliğini, hareket kabiliyetini, motor becerilerini geliştirmek ve yağ kaybetmek isteyenler içindir. Burada Dört Türkiye Şampiyonluğu ve iki yarışmada Jurilik yapan, Yetenek Sizsiniz Türkiye finalistleri arasında olan Sercan Ulusoy tarafından yapılan vücut ağırlığı antrenmanlarını bulacaksınız. Kurs, bedeninizi ve yaşam tarzınızı olabildiğince verimli bir şekilde iyileştirmeyi ve temel vücut ağırlığı egzersizlerinde ustalaşmanıza yardımcı olmayı amaçlayan, jimnastik, vücut ağırlığı egzersizi ve fonksiyonel zindelik temelleri üzerine inşa edilmiştir.

Öğrenecekleriniz

Kurs gereksinimleri veya ön koşulları var mı?

Bu kurs kimler için uygun:

Coupon Code : DBA08DE8CC955BD3724A

Course Requirements

  • Daha önce hiç spor yapmamış olabilirsiniz,kapalı ortamlardan sıkılmış olabilir ve sporunuzu artık daha eğlenceli bir hale getirmek için farklı tercihler arayabilirsiniz,şuan tam olmanız gerektiği yerdesiniz.
  • Barfiks demiri,antrenman parkourları

ℹNote: Udemy is testing its coupon service and they have temporarily limited some countries. I Hope Udemy Solves this issue as early as possible, Until then you can use this simple trick to get courses for Free. For More Check this Watch VideoJoin us on telegram for Course Updates


Join Whatsapp Group for Daily Free Courses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *