ProgrammingTrending Courses

[100% OFF] Express.js – rozwijanie mikroserwisów z Node.js i MongoDB

What you Will be taught ?

  • Tworzenie aplikacji webowych przy pomocy frameworka Categorical
  • Tworzenie oprogramowania serwera przy pomocy NodeJS
  • Oprogramowywanie bazy MongoDB

Course Description

Cześć! Na tym kursie chciałbym zaprezentować Ci framework Categorical, dzięki któremu możemy łatwo i prosto zbudować serwis w języku Javascript.

Jestem developerem aplikacji webowych z zawodu i jednym z moich zadań jest pisanie mikroserwisów, które często stanowią zaplecze dla aplikacji frontendowych. Categorical jest prosty i łatwy w obsłudze i w znaczący sposób ułatwia on implementację jednego z takich serwisów. Dodatkowo, nauka Node.js jest najprostsza, kiedy zaczynamy od implementacji serwisów webowych.

W tym kursie zajmiemy się projektem, który zakłada stworzenie prostej bazy użytkowników. Krok po kroku zademonstruję, w jaki sposób możemy zaimplementować ją za pomocą tego frameworka.

Treść kursu jest następująca: na samym początku omówimy, w jaki sposób możemy przygotować swoje środowisko, na którym będziemy pracować. Następnie stworzymy nowy projekt i zainstalujemy na nim zależności i wreszcie stworzymy naszą pierwszą trasę przy pomocy Categorical.

Kolejne rozdziały wdrożą nas w podstawy – zwracania odpowiedzi w routerze, pisania własnego middleware, nawiązywania połączenia z bazą danych, oprogramowywania logiki porozumiewającej się z bazą danych MongoDB i walidację danych, które w niej zapiszemy. Wreszcie, będziemy omawiać uwierzytelnianie użytkownika i uruchamianie naszej aplikacji na środowisku produkcyjnym.

Jeśli rozwijasz lub chcesz rozwijać aplikacje webowe przy pomocy języka Javascript i frameworka Categorical i potrzebujesz kursu, który szybko wdroży Cię w te technologie, to 10 kurs jest dla Ciebie.

Pozdrawiam i do zobaczenia na kursie!

Coupon Code : 298AC2624AC6256B0311

Course Requirements

  • Podstawowe umiejętności pracy z komputerem
  • Podstawowa znajomość języka Javascript

ℹNote: Udemy is testing its coupon service and they have temporarily limited some countries. I Hope Udemy Solves this issue as early as possible, Until then you can use this simple trick to get courses for Free. For More Check this Watch VideoJoin us on telegram for Course Updates


Join Whatsapp Group for Daily Free Courses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *