ProgrammingTrending Courses

[100% OFF] Go ile RESTful API Programlama

What you Will study ?

  • Golang ile Again-Finish & Server-Aspect uygulamalar geliştirmeyi
  • Golang ile API & RESTful internet servisleri geliştirmeyi
  • Golang ile veritabanı uygulamaları geliştirmeyi
  • Golang ile derinlemesine dosya işlemleri gerçekleştirmeyi
  • Golang ile istemci & platform bağımsız uygulama geliştirmeyi
  • Golang ile kullanıcı yetkilendirme ve temel güvenli uygulama geliştirmeyi

Course Description

DeepLab.Bootcamp organizasyonu ile temelden ileri seviyeye birçok konuda profesyonel canlı yayın eğitimleri ve workshop’lara katılmak için Discord kanalımızı ziyaret edebilirsiniz : discord .com/invite/eqgURvZdzj

Kurs İçeriği

Yazılım teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte ortaya çıkan en güçlü ve performans programlama dillerinden birisi olan Golang ile internet uygulamalar geliştirebilmek hem Türkiye hem de international olarak büyük bir kariyer adımı olacaktır.

Google, SpaceX, Tesla, Docker, Kubernetes, Koding, Dropbox, Apple ve daha birçok küresel çaptaki girişim ve firmanın altyapısını Go ile geliştirdiğini biliyor muydunuz?

Bu kurs ile birlikte Go programlama dilini kullanarak internet tabanlı uygulamalar geliştirmek için gerekli eğitimi alabileceksiniz. Net programlama konularının çok geniş olması nedeniyle bu kurs sadece RESTful API / Net Companies konularını incelemeye odaklanmıştır.

KURS GÜNCELLEME POLİTİKASI :

Yayınladığım kursların içeriklerini belirli aralıklar ile güncelliyorum. İzlediğim politika ise aşağıdaki gibidir :

Mevcut yazılım projelerim haricinde bilgi paylaşımı sağlamak için kurslar üretiyorum… Bunların sayısı bu yıl içerisinde ciddi oranda artacak… Zaman ve emek yönetimi açısından artık “beğeni kadar güncelle” yöntemini uyguluyorum. Yani eğer kurslara puanlama yaparsanız, bu kursların takipçilerinin daha fazla eğitim istediğini düşünerek belirli aralıklarla bu kursları güncelleyeceğim. Eğer beğeni sayısı az ya da yeteri kadar olmazsa, bu kurslar herhangi bir güncelleme olmadan mevcut içeriklerle yayınlanmaya devam edecektir. Eğer satın aldığınız kursun güncellenerek dimension daha fazla değer katmasını isterseniz, bu isteğinizi bana ileteceğiniz en doğru yol puanlama sistemidir.

Coupon Code : C16EC3BABD29B8019038

Course Requirements

  • Temel programlama bilgisiJoin us on telegram for Course Updates


Join Whatsapp Group for Daily Free Courses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *