ProgrammingTrending Courses

[100% OFF] İngilizce İnteraktif Günlük Konuşma Eğitim Seti

What you Will be taught ?

 • Alanında uzman akademisyenlerin de katkılarıyla hazırlanmış yılların birikimi bu video setle, farklı bir teknik ve metotla rahatlıkla İngilizce konuşacaksınız.
 • Tamamen interaktif, karşınızda bir eğitmen var gibi pratik yaparak, sıfırdan ileri seviyeye İngilizce öğreneceksiniz.
 • Bu video setiyle, gramere boğulmadan, eğlenerek, yurt dışında rahatlıkla seyahat edebilecek seviyede eğitim alacaksınız.
 • Ödevsiz, İngilizcenin kolaylıkla konuşulabileceğini, ilk derslerden itibaren hissedeceksiniz.
 • Günlük hayatta ihtiyacınız olan bütün kalıp ve kelimeleri öğreneceksiniz.
 • Her konu öncesinde o konuda geçen kelimeleri öğrenecek ve konuyu işlerken aynı kelimeleri kullanacağımız için kelimeler aklınızda kalacaktır.
 • Konuları işlerken ve bitirdikten sonra alıştırmalarla konuyu pekiştirecek ve konuyla alakalı bol bol pratik yapacaksınız.
 • Videolardan zaman ve konum fark etmeksizin ortamınız müsait değilse, dinleyerek te faydalanabileceksiniz.
 • Yabancılarla doğal bir şekilde konuşup rahatlıkla iletişim kurabileceksiniz.
 • Öğrenciyseniz derslerde daha aktif ve özgüvenli olacaksınız ve sınavlarda yüksek puanlar alabileceksiniz.

Course Description

İngilizceyi etkin bir şekilde öğrenme ve konuşma kursuma hoş geldiniz. Bu kurstan azami derecede faydalanmak için önizleme kısmından tanıtım videosunu dikkatli bir şekilde izleyip, dersler sırasında ve sonrasında yapılması gerekenleri yapmanız çok önemlidir.

Derslerimiz interaktif bir şekilde hazırlanmıştır bu yüzden derslerde siz de benimle beraber konuşmaya çalışın ve sizi konuşmaya teşvik ettiğim durumlarda derslere katılmaya çalışın. İnanın derslere katıldığınızda, ekstradan çalışmanıza gerek kalmayacak, bir süre sonra tekrar ettiğimiz kalıplar dilinize yerleşecek ve rahatlıkla konuşmaya başlayacaksınız.

Bu video setini sabırla ve aktif bir şekilde izleyip tamamlarsanız İngilizce konuşmaya ilk dersten itibaren başlayacağınızdan şüpheniz olmasın. Ayrıyeten her derste öğrendiğiniz kalıpları günlük hayatta yabancı biri bulamasanız bile yakınlarınızla veya kendi kendinize kullanmaya çalışmanız konuşma hızınızı artıracaktır.

Bu dersler sıfırdan ileri seviyeye adım adım belli bir mantık çerçevesinde hazırlanmıştır. Dersler, işin mantığını da anlatarak, tamamen konuşturmaya yönelik, alışılagelmişin dışında, farklı bir metotla anlatılmıştır.

Kelimeler anlattığım konuya uygun bir şekilde her dersten önce işlenmiş, daha akılda kalıcı olması için bu kelimeler konuyu işlerken de tekrar cümleleri içinde kullanılmıştır. Yine de aklınızda kalmıyorsa, kelime öğrenme stratejileri videomda anlattığım metotlarla kelimeleri rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

İngilizceyi konuşmak için sadece yapı ve kelimeleri öğrenmemiz yetmiyor. Bir dilde çok iyi olsak ta bildiğimizi kullanmıyorsak, iletişim gerçekleşmemiş olur ve sadece o dilin hamallığını yapmış oluruz. İngilizceyi etkili bir şekilde konuşmak için özgüvenli olmamız ve en önemlisi hata yapmaktan korkmamamız gerekiyor. İngilizceye maruz kaldıkça, hata yapa yapa inanın doğru cümle kurmayı da ve akıcı konuşmayı da öğreneceksiniz.

İngilizce Öğrenmek İçin Neden Bu Eğitim Setini Tercih Etmeliyim?

Öncelikle bu kurs tamamen konuşturma odaklı ve alışılagelmiş öğrenme metotlarından farklı.

Coupon Code : 49ED6DE540EAB5D0838F

Course Requirements

 • Bu video seti sıfırdan ileri seviye her yaştan ve seviyeden kişilere uygun olarak hazırlanmıştır.
 • Bu kursun amacı konuşturma üzerine kurulu olduğu için, hangi seviyeden olursanız olun konuşma güçlüğü çekiyorsanız, bu kursla akıcı bir şekilde konuşmaya başlayacaksınız.
 • Bu derslerden tam verim alabilmek için kurs başlangıcındaki videoda belirtilen yönergeleri iyi anlayıp, ders anında uygulamanız gerekiyor.
 • İngilizce öğrenip konuşmayı gerçekten istiyorsanız sabırla videoları izlemeniz ve sonuna kadar kararlılıkla devam etmeniz gerekiyor.
 • İngilizceyi etkili bir şekilde konuşmak için kursu alırken ve bitirdikten sonra, özgüvenli olmanız ve en önemlisi hata yapmaktan korkmadan, konuşmaya çalışmanız gerekiyor.

ℹNote: Udemy is testing its coupon service and they have temporarily limited some countries. I Hope Udemy Solves this issue as early as possible, Until then you can use this simple trick to get courses for Free. For More Check this Watch VideoJoin us on telegram for Course Updates


Join Whatsapp Group for Daily Free Courses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *