ProgrammingTrending Courses

[100% OFF] Photoshop CC’yi Tasarım Mühendisinden öğrenin! | Photoshop

What you Will study ?

  • Adobe Photoshop CC 2019 ile her türlü grafik tasarımı yapmayı öğreneceksiniz!
  • Her tür fotoğraf ve raster imajı işleyebilecek ve istediğiniz görüntüyü elde edeceksiniz!
  • Emblem, tabela, kartvizit, katalog, broşür,kapak sayfası, websitesi arayüzü tasarımı ve 3 boyutlu tasarımlar yapmayı öğreneceksiniz!
  • Instagram, twitter ve fb afişleri, görselleri tasarlamayı öğreneceksiniz!
  • Freelance çalışma imkanları bulabileceksiniz!
  • Ajanslarda, belediyelerde, matbaalarda, fotoğrafçılarda çalışma imkanı bulabileceksiniz!

Course Description

İleri seviye fotoğraf düzenleme ve raster imaj alma/düzenleme programı olan Photoshop’u A’dan Z’ye öğreneceğiniz bu eğitimin sonunda, sosyal medyanız için inanılmaz fotoğraflarlar oluşturup, iş sunumlarınızdan, kendi düğün fotoğraflarınızı düzenlemeye kadar bir çok alanda Photoshop’un sınırsız dünyasının imkan ve kabiliyetlerinden faydalanabilir hale geleceksiniz! Bir görsel üzerinde ‘bu kadar çok hayalgücü konuşturulabilir mi?’ diyeceksiniz, çünkü bu program ile yapabileceklerinizin bir sınırı yok! Grafik tasarımla herkesin uğraşması gerektiği bir dönemden geçiyoruz. Elinizdeki güçlü araç ile, kimseye ihtiyaç duymadan fotoğraflarınızı düzenleyebileceksiniz! Emblem tasarımından, sunum hazırlamaya varan geniş bir skalada, iş hayatınızı kolaylaştıracak bir çözüm sunuyorum. Videolar sürekli olarak güncellenmektedir, bu sayede her daim güncel ve zengin içerikten yararlanabileceksiniz, sorularınıza 10 saat içinde cevap veriyorum, interaktif bir eğitimin tadını çıkarın!

Bulut tabanlı bir yazılım olan PS sayesinde, genel kültürünüz de artacaktır. Renklerin uyumu, tasarımın simetrikliği, fotoğrafın incelikleri ve kompozisyonu gibi konularda da işinize yarayacak çok sayıda bilgi bu eğitimde verilmektedir. Estetik kaygıların fonksiyonel çözümlerle dikkate alınması, bu kursu bir tasarım mühendisinden alıyor olduğunuzu measurement hissettirecektir.

Photosop raster picture düzenleme programıdır, ancak vektörel programlarla birlikte information alıp vermede de kullanılabilir, bu anlamda AI ve CorelDraw programları ile nasıl ortak çalışılacağı da bu eğitimde ele alınacak konulardan biridir. Programlar arası disipliner çalışma mantığını da bu sayede oturtmuş olacaksınız.

Coupon Code : BAYRAM01

Course Requirements

  • Photoshop CC 2019’un yüklü olması gerekir.
  • Fotoğrafçılıktan ve grafik tasarımdan anlamanız faydalı olacaktır, ancak şart değildir.
  • Computer nizin i5 veya üstü, ram’inizin 6 gb veya üstü, monitörünüzün 21” veya üstü ölçüde olması tavsiye edilir.

ℹNote: Udemy is testing its coupon service and they have temporarily limited some countries. I Hope Udemy Solves this issue as early as possible, Until then you can use this simple trick to get courses for Free. For More Check this Watch VideoJoin us on telegram for Course Updates


Join Whatsapp Group for Daily Free Courses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *