ProgrammingTrending Courses

[100% OFF] Sıfırdan Web Sitesi Yapmak, HTML EĞİTİMİ 2021

Course Description

Merhaba

Bu kurs ile sıfır bilgiyle internet sitesi nasıl yapılır öğreneceksiniz. HTML bu işin temel taşı olduğundan temeli bu kurs ile sağlam atarsanız harika bir internet yazılımcısı olabilirsiniz. Bu kurs dimension sıfırdan html öğretecektir fakat html tek başına yetersizdir. Bu kurstan sonra önerim olarak öğrenmeniz gereken diller sırasıyla css php ve js olmaktadır.

Bu kurs sizlere internet yazılımın temelini sağlam atmanız için ücretsiz olarak hazırlanmıştır. Bu kursla beraber html öğrenmeniz için sıfırdan sadece temel bilgisayar becerisine ve öğrenme isteğine sahip olmanızdan başka hiçbir şey gerekmemektedir.

Web yazılıma başlamaktan korkmayın, daha önce kod bilmiyor olabilirsiniz bunun hiçbir önemi yok.

Hypertext Markup Language kısaltması olan HTML, kullanıcılara internet sayfaları ve uygulamaları için yapı profilleri, paragraflar, başlıklar, bağlantılar ve blok alıntılar oluşturmalarını sağlar.

HTML Ne İşe Yarar?

HTML, internet tasarımcılarına sayfalar ve uygulamalar için yapı profilleri, bağlantılar, blok alıntılar, paragraflar ve başlıklar oluşturmalarında yardımcıdır. Bu konuda basit kod yapıları olan etiketler ve nitelikler kullanılarak internet sayfaları şekillendirilebilir. HTML için aslında bir internet sitesinin iskeleti denilebilir. Yani HTML kodları olmadan internet sitesi kodlanamaz.

Web sitesi ve sayfaları oluşturulurken mutlaka kullanılması gereken HTML, yeni başlayanlar için öğrenmesi en kolay biçimleme dillerinden biridir. HTML dersleri alarak sistemli bir çalışma için kendinizi geliştirebilir, öğrendiğiniz bilgileri internet sayfası tasarlama aşamasında deneyebilirsiniz. Zamanla sahip olduklarınızdan fazlasını öğrenebilir ve internet sitesi tasarlama konusunda söz sahibi olabilirsiniz.

Coupon Code : UDEMYUCRETSIZKURS

Course Requirements

  • Bilgisayar kullanabiliyor olmak
  • İstek, azim ve devamlılık

ℹNote: Udemy is testing its coupon service and they have temporarily limited some countries. I Hope Udemy Solves this issue as early as possible, Until then you can use this simple trick to get courses for Free. For More Check this Watch VideoJoin us on telegram for Course Updates


Join Whatsapp Group for Daily Free Courses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *