ProgrammingTrending Courses

[100% OFF] SOLIDWORKS Visualize ile Gerçekçi Renderlar

What you Will be taught ?

  • Fotoğraf gerçekliğinde renderlar oluşturma
  • 3D Animasyonlar oluşturma
  • Patlatma Animasyonları hazırlama
  • Etkileşimli Internet İçerikleri oluşturma

Course Description

SOLIDWORKS Visualize’ın temel özelliklerini ve detaylı kullanım senaryolarını anlattığımız bu dersi tamamladığınız zaman CAD tasarım dosyalarından rahatlıkla fotoğraf gerçekliğinde renderlar, animasyonlar ve etkileşimli içerikler hazırlayabiliyor olacaksınız.

Toplam 3 farklı CAD projesini görselleştireceğimiz bu eğitimde baştan sona Visualize’ın bütün özelliklerini beraber inceleyeceğiz.

Tasarımcı olmanıza gerek yok

Desteklenen Dosya Formatları

Geniş Çıktı Seçenekleri

SOLIDWORKS Visualize nedir?

Sade ve yalın ara yüzü ile SOLIDWORKS Visualize neredeyse hiçbir bilgi gerektirmeden kullanıcıların hızlı bir şekilde görüntüler oluşturmasını sağlamaktadır. SOLIDWORKS Visualize (önceki adıyla Bunkspeed), sektör lideri görüntü işleme özelliklerini tasarımların vizyonunu, tutkusunu ve duygusunu yansıtabilen görsel içeriklerin kolay ve hızlı şekilde oluşturulmasını sağlayan görsel tasarım odaklı özellik ve iş akışlarıyla birleştiren, bağımsız yazılım araçlarından oluşan bir paket sunar.

SOLIDWORKS Visualize’dan kimler faydalanabilir?

SOLIDWORKS Visualize, profesyonel fotoğraf kalitesinde resimleri, animasyonları ve diğer 3D içerikleri mümkün olan en hızlı ve kolay biçimde oluşturması gereken herkes için üretilmiştir. SOLIDWORKS Visualize donanımdan bağımsızdır. Bunun anlamı, SOLIDWORKS veya diğer CAD oluşturma araçlarını (Rhino®, Autodesk® Alias®, 3ds Max® gibi) ürün, mimari, yat, mekanik ve diğer tasarım amaçlarıyla kullanan tasarımcı, mühendis ve içerik oluşturucular; hızlı, kolay ve eğlenceli şekilde gelişmiş 3D karar verme deneyimleri oluşturabilir.

Nasıl bir bilgisayar almalıyım?

Home windows 10, 8GB Ram, 2.5GHZ İşlemci veya daha hızlı, Nvidia Cuda çekirdeği özellikli bir ekran kartı (M serisi, P serisi, GTX 1000 serisi, RTX 2000 serisi) yoğun olarak kullanacak iseniz iş istasyonu kartlardan P4000 ve daha üst serilerini ya da oyun kartı kullanacak iseniz GTX 1070 / RTX 2070 ve daha üst serilerini öneririz. Ekran kartında Cuda çekirdek gücü toplanır ancak VRAM (ekran kartı belleği) toplanmaz. İki aynı ekran kartını tek bir sisteme kurarsanız Cuda çekirdek güçleri birleşip daha hızlı çalışmayı sağlarken bellek toplanmaz. Eğer iki farklı kart takıyor iseniz belleği en düşük karttaki kadar VRAM’iniz olduğu varsayılır. Ekran kartları alırken AI Denoiser aracını etkinleştirmek için 4GB’dan fazla VRAM olanı seçtiğinizden emin olun. Teorik olarak 5,000,000 polygon grafik datası 1GB VRAM kullanmaktadır. Bu veriye atadığınız malzemeler, ortamlar ve yapıştırmalar dahil değildir. Bu bilgiyi göz önünde bulundurarak ihtiyacınız olan ekran kartını belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda farklı ekran kartlarının nasıl performans verdiklerini bu linkten inceleyebilirsiniz: SOLIDWORKS Visualize Ekran Kartı Karşılaştırmaları

SOLIDWORKS Visualize’da hangi ekran kartlarını destekleniyor?

SOLIDWORKS Visualize, CUDA Core teknolojisini kullanan Nvidia ekran kartlarını ve AMD ekran kartlarını destekler. Desteklenen kartlar iş istasyonu ve iş istasyonu olmayan (Oyun) grafik kartlarını da içerir. Oyun kartları SOLIDWORKS tarafından check edilmez ve resmi olarak desteklenmezken, en iyi maliyet-performans oranını sunar. Biz iş istasyonu kartları kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

SOLIDWORKS Visualize’ı kullanmak için SOLIDWORKS CAD’e ihtiyacım var mı?

Visualize bağımsız bir uygulamadır ve SOLIDWORKS CAD kurulumu gerektirmez. Sadece Visualize ve SOLIDWORKS aynı makineye kurulursa, SOLIDWORKS kullanıcı arayüzünden Visualize eklentisini etkinleştirebilirsiniz.

Coupon Code : TEKYAZ-VISUALIZE

Course Requirements

  • SOLIDWORKS Visualize lisansı
  • Temel 3 boyut bilgisi

ℹNote: Udemy is testing its coupon service and they have temporarily limited some countries. I Hope Udemy Solves this issue as early as possible, Until then you can use this simple trick to get courses for Free. For More Check this Watch VideoJoin us on telegram for Course Updates


Join Whatsapp Group for Daily Free Courses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *