ProductivityTrending Courses

[100% OFF] Vegan/Vejetaryen çikolata Eğitimi( Naturel, Sıfır Şeker )

What you Will study ?

  • Merhaba ben Şef Berat SANCAK gastronomi bilim uzmanıyım. callebaut academy den çikolata eğitimleri aldım. Bu eğitimleri ve bilgileri sizin ile paylaşarak hem sağlıklı bir çikolata nasıl üretilir hem de kakao çekirdeğinden çikolataya yapım aşamalarını öğretmek istiyorum. Antioksidan yönünden zengin zayıflamaya yardımcı, şeker hastalarına özel( rafine şeker tatlandırıcı vs kullanmadan ama tatlı) doğal tatlandırıcılar ile birlikte sıfırdan çikolata yapabileceğiniz harika bir eğitimdir. Vegan ve vejetaryen çikolata yapımını tüm aşamaları ile birlikte kakao yağını tanıma ve 3 farklı temperleme şekli, yaptığımız çikolatayı tatlandırma ve kalıplama teknikleri, satış için reçetelendirme ve bütçelemeyi bu eğitimde öğreneceksiniz.
  • Vegan vejetaryen çikolata eğitimi ve sıfırdan çikolata yapımı ile 5 farklı vegan çikolata reçetesi öğreneceksiniz.
  • Bölüm 1: Vegan ve vejetaryen çikolata yapımı için kullanılacak malzemeler
  • Bölüm 2: Vegan ve vejetaryen çikolata hakkında ayrıntılı bilgiler, kakao yağını tanıma, kakao çekirdeğini tanıma, vegan ve vejetaryen çikolatanın özellikleri ile polikarbon kalıpları hazırlama
  • 3.Bölüm: Vegan/vejetaryen çikolata hazırlama , 5(beş) farklı bitter ve sütlü vegan çikolata reçeteleri, temperleme teknikleri, bitkisel süt hazırlama reçeteleri, Satış için bütçeleme ve kar marjı hesaplama.

Course Description

İnsan sağlığının çok önemli olduğu bu dönemlerde sizler ile birlikte Kakao çekirdeğinden çikolataya uzanan harika bir yolculuk ile sizde kendi doğal ve sağlıklı çikolatanızı kendiniz yapabilirsiniz. Çikolata herkes tarafından sevilen ve tüketilen bir yiyecektir. Bu eğitimi alırken; Kakao yağının, kakao çekirdeğinin özelliklerini ve besin değeri açısından ne kadar önemli olduğunu güzel ve eşsiz videolu anlatım ve içerikler ile birlikte öğreneceksiniz.  Kakaonun eşsiz ve keskin kokusunu bütün sevdikleriniz ile birlikte paylaşabilirsiniz.

Vegan çikolata eğitimini eşsiz ve özel tarifler ile birlikte öğrenecek ve kendi çikolatalarınızı kendiniz de yaparak gerçek çikolatanın tadını alacaksınız. Ve bu eşsiz güzelliği üreterek kendi portföyünüzü oluşturarak satabileceksiniz. Eğitimin içeriğinde paketleme ve satış kar marjı hesaplama gibi birçok içerik sizleri beklemektedir. Hadi hep birlikte başlayalım…

Vegan/Vejetaryen Çikolata: Vegan çikolata, içeriğinde hiçbir hayvansal ürün bulunmayan çikolatadır. İçeriğinde doğal kakao yağı, kakao çekirdeği, Hindistan cevizi sütü gibi bitkisel malzemelerden oluşan bir çikolatadır. Sağlık açısından bakıldığında;

Aynı zamanda iştah kesen yiyecekler arasında da yer alır. Tatlı krizlerini fazla kalori almadan çözmek için bir kare vegan çikolata yemek yeterlidir. vegan çikolatanın kalori değerleri şu şekildedir:

Antioksidanlar bakımından zengin olan vegan çikolatanın besin değerleri ise şu şekildedir:

Vegan çikolatanın kakao miktarı çok daha fazladır. Bu nedenle içeriğinde süt gibi hayvansal ürünler bulunmaz. Ayrıca doğal tatlandırıcılar kullanıldığı için diyabet hastaları da tüketebilir.

Vegan/Vejetaryen Çikolatanın Faydaları

Kan dolaşımını arttırdığı için beyindeki kan akışını da iyileştirir. Bu sayede zihin fonksiyonlarının çok daha iyi işlemesine yardımcı olur.

EĞİTİM İÇERİKLERİ

Bölüm 1: Vegan ve vejetaryen çikolata yapımı için kullanılacak malzemeler

Bölüm 2: Vegan ve vejetaryen çikolata hakkında ayrıntılı bilgiler, kakao yağını tanıma, kakao çekirdeğini tanıma, vegan ve vejetaryen çikolatanın özellikleri ile polikarbon kalıpları hazırlama

Bölüm 3: Vegan/vejetaryen çikolata hazırlama , 5(beş) farklı bitter ve sütlü vegan çikolata reçeteleri, temperleme teknikleri, bitkisel süt hazırlama reçeteleri, Satış için bütçeleme ve kar marjı hesaplama.

Coupon Code : 69AZ93AY31BS16

Course Requirements

  • Çikolatayı sevmesi gerekiyor.
  • Vegan ve vejetaryen yemek kültürü hakkında bilgi sahibi olması gerekiyor.
  • Vegan çikolata üretimi için gerekli malzemelere sahip olması gerekiyor.Join us on telegram for Course Updates


Join Whatsapp Group for Daily Free Courses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *