Programming LanguagesTrending Courses

50+ Saat Tüm Yönleriyle Python 3 Programlama (2022)

Description

* Kurs güncellenmesi devam etmektedir.

Udemy üzerinde Türkçe kaynak olarak en detaylı şekilde hazırlanmış olan Python kursumuza hoşgeldiniz.

Python, Türkiye’de ve Dünya’da şu anda en popüler programlama dilleri arasında yer almaktadır.

Bu sebeple Python ile programlamayı öğrenebilmeniz için bu kursu özenle hazırladık. Üstelik bu kurs sayesinde Python’u öğrenebilmek için herhangi bir programlama geçmişinizin olması gerekmiyor.

Kursumuz sıfırdan başlayarak ileri seviyeye kadar Python’un temellerini bol örneklerle ve sade bir dille detaylarını da anlatarak öğretecektir.

Ayrıca kurs boyunca öğrendiğimiz deyimlerin İngilizce anlamlarını ve aynı zamanda yeri geldiğinde öğrendiğimiz teknik konuların tarihsel geçmişlerini de öğreneceğiz.

Bu kurs dimension sadece Python’u değil programlamanın temellerini de öğretecek. Bu sayede bu kurstan sonra başka bir programlama dilini öğrenmek sizin için çok daha kolay olacak.

Kurs hazırlanırken konuları anlatma ve öğretme biçimim gerçek hayatta özel bilgisayar kurslarında öğrencilerime ders verirken edindiğim tecrübelere göre hazırlanmıştır.

Kursun Yapısı:

1. Her ünitede konular mantıksal olarak en kolay öğrenilecek şekilde gruplara ayrılmıştır

2. Her derste konular işlenirken her bir deyimin ve fonksiyonun söz dizimi öğretilecek olup detaylı bir şekilde püf noktalarda göz önüne alınarak anlatılacaktır.

3. Detaylı konu anlatımını müteakip her derste örnekler yaparak öğrendiğimiz konuyu iyi bir şekilde pekiştireceğiz.

4. Kurs boyunca algoritma mantığı kavrayabilmeniz için beraber algoritma oluşturacağız ve genel örnekler yapacağız. Bununla beraber yazdığım kod satırlarını teker teker inceleyerek neyin, neden ve nasıl yapıldığını öğreneceğiz.

5. Ayrıca derslerimiz işlerken yeri geldiğinde genel matematik kurallarını tekrar edeceğiz ve programlarımızı geliştirirken kullandığımız özel algoritma ile mantıkları püf noktaları ile öğreneceğiz

30+ yıllık yazılım geliştirme tecrübemi sizlere aktardığım için mutluluk duymaktayım.


417

0$
19.99$


Get CouponJoin us on telegram for Course Updates


Join Whatsapp Group for Daily Free Courses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *