Trending Courses

Baştan Sona Bir Web Sitesi UI Tasarımı ve HTML/CSS Eğitimi.

Description

Bu kursu oluştururken sadece Photoshop ile bir net sitesini başından sonuna tasarlamayı anlatmak istemiştim. Fakat kursuma katılan öğrencilerimin bir kısmı photoshop da yaptığımız bu tasarımın bir net tarayıcısında nasıl çalışacağını sormuş. Ben de öğrencilerimin sorularına çözüm bulmak amacıyla yaklaşık 1 yıldır üzerinde çalıştığım HTML / CSS ile net sitesi arayüz kodlama kursumu bu kursa dahil ederek sizlere hediye ediyorum.

Bu kurs ile beraber hiç bir tecrübeniz olmasa bile bir net sitesini başından sonuna tasarlayacak ve bunu bir net tarayıcısında çalışır hale gelmesi için gerekli öğrenimleri bu kursta alacaksınız.

Photoshop, Web Tasarım, Grafik tasarım ve Fotoğrafçıların uzun yıllardır kullandığı, gelişmiş araçları ve sağladığı bir çok kolaylık sayesinde hala kullanılmakta olan popüler bir grafik tasarım programıdır. Bu kursta Adobe Photoshop programının temellerini, arayüzünü, fotoğraf düzenlemelerini, renklerle çalışmayı öğrenecek ve Photoshop’da bir net sitesi tasarımı nasıl yapılır uygulamalı olarak göreceksiniz. Bu kurs boyunca Adobe Inventive Cloud uygulamasın bir parçası olan “Typekit Font”u ve “Adobe Shade” nasıl kullanabileceğimizi de göreceksiniz. Photoshop’da net sitemizi tasarlarken internetteki yardımcı kaynaklardan nasıl faydalanacağımızı görecek ve bazı örnek görseller indirerek tasarımlarımızda kullanacağız. Daha önce hiç Photoshop‘u kullanmamış ya da program hakkında az bir bilgiye sahip kursiyerler bu kursun sonunda Photoshop’u rahatlıkla kullanmaya başlayıp ileri düzey tasarım prensiplerine hakim olacaklardır.

Bu kursu diğer eğitimlerden ayıran en önemli yanı, Photoshop’da yapabileceğiniz konuları parça parça anlatmak yerine bir net sitesi tasarımını başından sonuna uygulamalı olarak anlatması ve katılımcıları iyi bir Web UI (Consumer Interface) Tasarımcısı  olmasını sağlamasıdır.

Kurs süresince sormak istediğiniz her türlü soruyu “Soru Cevap” bölümünden bana sorabilirsiniz. Kursu değerlendirirken 5 yıldızdan düşük bir puan vermek isterseniz lütfen bunun nedenini benimle paylaşın. Kursun eksiklerini, hatalarını ve beğenmediğiniz diğer noktalarını benimle paylaşmanız kursu tekrar gözden geçirip düzeltmeme imkan tanıyacaktır. Bu sayede sizin de katkılarınızla kursa katılan diğer kursiyerlerimize daha kaliteli ve etkili bir kurs sunmuş oluruz.


1,671

0$
24.99$


Get CouponJoin us on telegram for Course Updates


Join Whatsapp Group for Daily Free Courses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *