Trending CoursesWeb Development

Bootstrap 4 ile Sıfırdan 5 Gerçek Web Tasarım Projesi

Description

Bu Kursta Neler Yapacağız?

   Bu kurs ile Bootstrap 4.2  sürümleri hakkında temel eğitimi alarak Bootstrap’in genel yapısını öğreneceksiniz. Sonrasında ise öğrenmiş olduğumuz Bootstrap 4 Framework’ünü kullanrak sıfırdan başlayıp 5 farklı net tasarım projesi geliştirerek frontend camiasına adım atmış olacaksınız.

Bu bootstrap4 eğitimi, hiçbir şey bilmeseniz bile sizlere sıfırdan harika responsive yani tüm platformlara duyarlı (telefon, pill, bilgisayar) Web Tasarımlar / Temalar yapabilmeniz için Bootstrap 4.2 ‘nin kullanımını öğreneceksiniz.

   Bu kursa başlamak için Bootstrap ‘in önceki sürümleri hakkında bilgi sahibi olmanıza gerek yok. Kurs içerisinde Bootstrap 4.2 için temel CSS ve HTML5 bilgisi de sunulduğundan sadece temel html ve css bilginiz olması yeterli.

Gerçek Projeler / Tasarımlar Geliştirmeyi Öğrenin

Tüm kurslarında önce öğretip sonrada gerçek projelerde bu bilgileri harmanlayan eğitmeniniz ile birlikte sıfırdan 3 farklı projeyi yaparak bilgilerinizi pekiştireceksiniz. Bu projelerin çoğunluğunun dosyaları şuan kursta hazır ve yüklenmiş durumda diğer eksiklerde hazırlanarak yüklenmeye devam etmektedir. Dilerseniz eğitmeniniz ile birlikte uygulayarak yada anında indirerek projeleri inceleyebilir ve gerçek hayatta kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu Bootstrap 4 kursu html5 css3 vs JS (javascript) frameworklerini içermektedir. Bootstrap 4 Kursu, Yazılım Geliştirme kategorisi içerisinde bulunan Web Geliştirme kategorisinin içerisinde yer almaktadır. Bu kursu satın almanız durumunda frontend olarak da bilinen ön yüz net tasarım geliştirmeyi öğreneceksiniz. İngilice kaynaklarda net design olarak da geçmektedir.

html5, css3, JS (Javascript), bootstrap, bootstrap4, net tasarım,  frontend, responsive tasarım eğitimi

(*5*)

(*4*)


2,946

(*4*)

0$
19.99$


Get CouponJoin us on telegram for Course Updates


Join Whatsapp Group for Daily Free Courses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *