Trending CoursesWeb Development

HTML5+CSS3+Bootstrap + Tailwind CSS v3 Web Geliştirme Kursu

Description

Html5, Css3, Flexbox, Bootstrap 4 ve Tailwind CSS3(React ile anlatıldı) eğitimi ile sıfırdan ileri düzeye internet tasarım (frontend) ve kodlama yaparak gerçek projeler geliştir.

Bu eğitim ile dimension temelden ileri düzeye Html5, CSS3 ve Bootstrap tanımlamalarını ve kullanımlarını öğreterek sıfırdan ileri düzeye internet tasarım (frontend) geliştirmeyi öğreneceksiniz.

Genel tanımlamaları öğrendikten sonra bir internet sitesinde en fazla ihtiyaç duyacağınız buton tasarımları, menü tasarımları, iletişim formları, site genel şablonları ve bunların responsive yapılarını yani mobil uyumlu hale getirmeyi öğreneceksiniz.

Hazırlamış olduğum örnekler ile gerekli pratikleri yapmış olacak ve uyguladığımız internet projesi sayesinde bilgilerimizi birleştirerek çalışmalarımızı profesyonel hale getirmiş olacaksınız. Bu çalışmalar ile gerçek profesyonel hayattaki işleyişi öğreneceksiniz.

Nasıl yapılır (Özel Bölüm)

Html5 &Css3 ve ihtiyaç halinde ufak JavaScript kodlamaları kullanarak profesyonel işlemler yapacağız. Bu alanda yapacaklarımız her geçen gün artarak devam edecektir.

Bootstrap v4

Eğitimin sonunda Bootstrap öğrenecek ve internet sitede bulunan bileşenleri çok daha kısa yoldan, kolayca nasoıl yapıyoruz bunları öğreneceksiniz.

EXTRA  Tailwind CSS v3

Eğitimin sonunda Tailwind CSS3 en güncel sürümünü öğrenerek temel mantığını öğreniyor olacağız. Bu bolümde çok temel react kullanılacak. React bilmeyenler için CDN kullanımı da gösterilecek fakat eğitim devamı için zorlanabilirsiniz. Bu bolüm ekstra olarak çekilmiş olduğu için React.js konuları ayrıca anlatılmayacak fakat kullanırken genel kullanımlarından bahsedilecektir.

Web Website Tasarımları

Çeşitli temalar geliştirerek öğrendiklerimizi pekiştirecek ve işlerin gerçek hayatta nasıl yapıldığını öğreneceğiz.

#html5 #css3 #tailwind #bootstrap #frontend


6,276

0$
19.99$


Get CouponJoin us on telegram for Course Updates


Join Whatsapp Group for Daily Free Courses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *