Trending Courses

MS Excel | Sıfırdan Zirveye Excel Eğitimi |2023| Sertifikalı

Description

Bu kursla birlikte Excel’i profesyonel anlamda öğrenmiş olacaksınız. Hücrelerin Kopyalanması gibi en temel işlemlerden başlayarak Fonksiyonlar, Pivot Tablo, MS Question, Çözücü, Grafik Oluşturma, Hedef Ara, Senaryo Yöneticisi, Koşullu Biçimlendirme, Filtreleme İşlemleri, Veri Doğrulama gibi birçok konuyu pratik örnekler eşliğinde öğreneceksiniz. Yani Excel’i hiç bilmeseniz bile kursu bitirdiğinizde Excel’i ileri düzeyde kullanabileceksiniz.

Kursumuzda öğrendiklerimizi pratiğe döktüğümüz Sezar Şifreleme ve Personel Takip Programı (Puantaj) örnekleriyle öğrendiğimiz bilgileri pratikte nerelerde kullanacağımızı öğreneceksiniz.

Kursta Öğrenecekleriniz;

Eğitmenimizin temiz ve internet anlatımı sayesinde hiçbir kafa karışıklığı yaşamadan ilerleyebileceksiniz. Bir kafa karışıklığı yaşasanız bile Soru-Cevap bölümünden ya da WhatsApp Destek Hattından sorularınızı kolaylıkla yöneltip en kısa sürede cevap alabileceksiniz.

Eğitim, Microsoft’un belirlemiş olduğu MS Excel Eğitim içeriğine göre düzenlenmiş olup; eğitimde, en kısa sürede en faydalı bilgilere ulaşmak amaçlanmıştır.

Temel seviyede bilgisayar kullanmayı bilmek ve Excel’i öğrenme arzusu dışında ihtiyacınız olan hiçbir bilgi yok. Bu kursla birlikte Excel’i şimdiye kadar hiç açmamış bile olsanız Profesyonel Seviye Excel öğrenmiş olacaksınız.

Herhangi bir sorunda bize ulaşmaktan kesinlikle çekinmeyin.

Derslerde Görüşmek Üzere

If the coupon shouldn’t be opening, disable Adblock, or attempt one other browser.Join us on telegram for Course Updates


Join Whatsapp Group for Daily Free Courses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also
Close