Trending Courses

Para Harcamadan Veya Düşük Bütçe İle Dijital Pazarlama Kursu

Description

Eğitim Hakkında Ön Bilgi

Sermaye sıkıntısı çeken birçok esnaf, girişimci, startup veya kobi, “gereksiz” olduğunu düşündükleri pazarlamaya yatırım yapmamayı tercih etmektedir.  Halbuki bir işletmenin büyümesini sağlayan en önemli etkenlerden biri pazarlamadır. Pazarlamaya yatırım yapılmadığı için şirketlerin büyümesi engelleniyor. Bu nedenle sermaye elde etme fırsatları yok oluyor ve sonuç olarak bütçe daha da kısıtlanıyor.

Yalnız unutulmamalıdır ki; etkili pazarlama teknikleri ille de dünya kadar paraya mal olmak zorunda değil.  Startupların veya kobilerin gelişmesine yardımcı, bütçeye uygun birçok pazarlama stratejisi de mevcut!

Bu kurs,  pazarlamacılar, girişimciler, startup ve kobiler için maliyetsiz ve uygun bütçeli dijital odaklı pazarlama stratejilerine odaklanmaktadır. Bu kursun sonunda aşağıdaki maddeler ile ilgili bilgi sahibi olacaksınız.

 • Basın bülteni, haber yayını

 • Etkili reklam modelleri ve stratejileri

 • Gerilla pazarlama taktikleri

 • Nöro pazarlama

 • Progress Hacking ( Büyüme Korsanlığı )

 • Dijital Reklamcılık: Google Adverts, Fb, Instagram,Youtube, Linkedin ve Search Adverts reklamları

 • Mailing ( Mailing hazırlama ve gönderme )

 • Tanıtım videosu hazırlama ( Montaj bilmeden 30 dakikada profesyonel video hazırlama )

 • Banner, Broşür, flyer, kartvizit ve poster gibi P.O.P metaryali hazırlama  ve tasarlama

 • Tavsiye/Referral sistemleri ( Tavsiye et, Kazan altyapısı kurma )

 • Kupon Kodu ile yayılım

 • Influencer Advertising and marketing ( Teklif alma ve kampanya oluşturma )

 • Sosyal medya kullanımı ( Fb, twitter, youtube, instagram, linkedin )

 • İçerik pazarlaması ve search engine optimization

 • Kod öğrenmeden net sitesi kurulumu ( Wordpress ve plugin )

 • Kickstarter, Product hunt, discussion board ve weblog siteleri

Öğrendiklerinizi, videolarda tanıtılan ücretsiz veya uygun maliyetli araç ve servisler sayesinde hemen gerçek hayatta uygulamaya geçirebileceksiniz. Kurs esnasında gösterilen veriler ve araçlar daha önceden gerçek hayatta edinilmiş tecrübelere ve gerçek kampanyalara ait olacaktır. Bu sebeple diğer eğitimlerden ayrışmaktadır.

Sürekli Güncellenen İçerik

Eğitimlerimizi sürekli güncelliyoruz, her ay en az 2 yeni video ekliyor ve güncelliğini yitirmiş videoları da tekrardan çekiyoruz. Bu sayede almış olduğunuz eğitim bir kerelik izleyeceğiniz bir eğitim olmaktan çıkıyor. Bu da bu eğitimi diğer tüm eğitimlerden ayrıştırıyor. 

Ben Kimim, ne amaçlıyorum ?

Bu kurs sayesinde yaklaşık 20 yılda kurumsal hayat ve girişimlerimde edindiğim pazarlama tecrübemi siz değerli öğrencilerimize aktarıyorum. Dijital odaklı olan tecrübelerimi, gerçek hayatta yaptığım kampanyaları ve etkilerini sizler ile paylaşarak, hangi araç ve servislerin daha verimli olduğunu sizlere anlatıyorum. Bu sayede, düşük bütçe veya para harcamadan yüz binlere nasıl başarılı kampanyalar yapabileceğinizi öğretmeyi amaçlıyorum.

Bu Kursa Kayıt Olanlara Özel Danışmanlık ve Destek

Eğitim ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlıyoruz. Eğitimde anlatılan araç ve servisler ile ilgili tüm sorularınıza cevap veriyor, takıldığınız yerlerde destek oluyoruz. Sorularınızı genelde 24 saat içinde en geç 48 saat içinde yanıtlıyoruz.

Dijital Odaklı Pazarlama Eğitimi Sertifikası

Eğitimi tamamladığını taktirde sertifikanız measurement e-posta ile gönderilecektir. Dilerseniz CV’nize ekleyerek, pazarlama konusunda daha etkin gözükebilirsiniz.

Para İade Garantisi

Biz eğitimimize çok güveniyoruz. Eğitimi tamamladığınızda bir ürün veya servisi düşük bütçeler veya parasız olarak pazarlayabileceksiniz. Eğer eğitimimiz sizi tatmin etmez ise 30 gün içinde para iade talebinde bulunabilirsiniz. Ancak unutmayın, bu eğitim sürekli yenilenmektedir. İade ederseniz yeni güncellemeleri ve danışmanlık fırsatını kaçıracaksınız.

Geleceğinize yatırım yapın ve hemen bu eğitime kayıt olun!


1,259

0$
19.99$


Get CouponJoin us on telegram for Course Updates


Join Whatsapp Group for Daily Free Courses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *