Description

Ruijie, Çin’in önde gelen community ürünleri üreticilerinden biridir. Yenilikçi teknolojiler üreten öncü bir marka olan Ruijie, anahtarlar, kablosuz ağ cihazları, ağ geçitleri, yönlendiriciler, bulut sınıfı, güvenlik, BT yönetimi ve kimlik doğrulama alanlarında ürünler üretmektedir. Ruijie’nin 6 Ar-Ge merkezi, 59 şubesi, 5000’den fazla çalışanı (%50 si ar-ge çalışanıdır) ile devlet kurumları, telekomünikasyon, finans, eğitim, sağlık, web, enerji, ulaşım, turizm, ticaret, üretim vb. gibi çeşitli sektörlerde Türkiye’nin de içinde olduğu 50’den fazla ülke ve bölgeyi kapsayan hizmet veren 250.000’den fazla kanal ortağı vardır. 2000 yılında kurulan Ruijie, ürün ve çözüm inovasyonu üzerine derinlemesine senaryo odaklı uygulama deneyimi oluşturmakta ve böylece tüm endüstrilerin dijitalleşmesine yardımcı olmaktadır.

Gartner’in 2019 3.çeyrek raporlarına göre Ruijie, kurumsal kablolu & kablosuz (10/25 Gbps) üretici market segmentinde ilk 5’te yer almıştır. Çin’de ise kurumsal Wi-Fi pazarında 2. kurumsal change pazarında ise 3.sırada yer almıştır.

Ruijie’nin ana ürün grubu; anahtarlar, kablosuz ağ ürünleri, ağ geçitleri, yazılım çözümleri, yönlendiriciler ve ruijie cloud olarak sıralanabilir.

Anahtar ürün grubunda, veri merkezi anahtarları, omurga/kümeleme anahtarları, erişim anahtarları, çıplak kasa anahtarlar ve endüstriyel anahtarlar bulunmaktadır.

Kablosuz ağ ürünleri grubunda, iç mekan erişim noktaları, duvar tipi erişim noktaları, dış mekan erişim noktaları, kablosuz denetleyiciler bulunmaktadır.
Ağ geçidi ürün grubunda, buluttan yönetilen güvenlik ağ geçitleri ve yeni nesil entegre ağ geçitleri bulunmaktadır.

Yazılım çözümleri ürün grubunda, güvenlik yönetim çözümleri, AAA yönetim çözümleri, ağ yönetim çözümleri bulunmaktadır.

Yönlendirici ürün grubunda, kümeleme yönlendiricileri ve erişim yönlendiricileri bulunmaktadır.

If the coupon is just not opening, disable Adblock, or strive one other browser.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *