Description

Türkiye piyasasında 3D tasarım programı olarak en çok kullanılan SolidWorks diğer programlara göre daha hızlı, daha kolay, daha basit ve etkin kullanma özelliği sunmaktadır. Buna istinaden özellikle KOBİ’lerin en çok tercih ettiği bir programdır. Gerek iş hayatınızda gerek şahsi projeleriniz de SolidWorks’ü etkin kullanmanız gerekmektedir. Özellikle Mühendislik öğrencileri için vazgeçilmez bir tasarım programı diyebiliriz. Birçok sektörde yaygın olarak kullanılan SolidWorks programını aktif olarak tasarımlar yapan bir makine mühendisinden öğrenmek istiyorsan doğru yerdesin.

Bu kursumuzda SolidWorks ile ilgili aklınızda tek bir soru işareti kalmadan tecrübelerimi en akıcı şekilde anlatmayı planlıyorum. Kursumuz mühendislik tabanlı tasarım yapmaya odaklıdır. Eğitimde her detay sıfırdan anlatılacağı için herhangi bir SolidWorks temel bilgisine gerek yoktur. Eğitim sonunda rahatlıkla SolidWorks yeteneğinizi CV‘nize ekleyip yeni işlere başlamak için rakiplerinizden büyük bir adım önde olacaksınız. Kurs tamamlandıktan sonra sertifikalı SolidWorks kullanıcısı olacaksınız. Ama asıl önemli olan tasarım yapabilecek imalat bilgisine ve SolidWorks bilgisine sahip olacaksınız.

SolidWorks kursumuza katıldıktan sonra her ay güncel videolarla sizlere ekstra bilgiler vermeye devam edeceğiz. Soru-Cevap kısmında en ufak bir sorunuzda bile hem eğitmen hem de diğer kursiyerlerle sorunlarınızın üzerinde tartışıp cevap bulacaksınız. Kurs eğitmeni olarak SolidWorks ve imalat, malzeme, parça CAD dosyalarını bulmakta her daim sizin yanınızda olduğumu lütfen unutmayın. Birbirimize destek olarak ülkemiz ve mühendislik adına en iyi sonuçlar elde etmek her daim hedefim olacaktır.

Yeni makine tasarımı oluşturmayı veya hayalinizdeki tasarımları oluşturmayı istiyorsanız eğitim serimiz tam dimension uygun. Eğitim serimizde sizleri de aramızda görmekten büyük gurur duyacağım. Şimdiden bütün kursiyerlere eğitim videolarında başarılar dilerim.

Kurs Hakkında;

 • 200 derse ek ücret ödemeden ömür boyu ulaşım.

 • Kurs dinamik yapısından dolayı sürekli güncellenecektir. Güncellemelerde kesinlikle ekstra ücret yoktur.

 • Koşulsuz şekilde 30 gün içerisinde para iadesi mevcut. (Yine de kursu seveceğinizden eminiz.)

 • Bu kursa başlamak için herhangi bir deneyime ihtiyacınız yoktur.

 • Kursu izleyip verilen örnekleri yapabilme ve makine tasarımı gerçekleştirmeniz için sadece bilgisayarınızda Solidworks kurulu olması yeterlidir.

Neden bizim kursumuz?

 • Uluslararası sertifikalara sahip en iyi eğitmenden kurs oluşturulmuştur.

 • Kurs soru-cevap forumunda sorunlarınızın uzmanlar tarafından cevaplanmaktadır.

 • Özel Solidworks öğrenci topluluğuna sahip olmak.

 • Solidworks yaparak, deneyerek öğrenme yöntemi kanıtlanmış sistemle anlatılmaktadır.

 • Birçok indirilebilir kaynak sayesinde kursiyerlerde rahatlıkla teknik resim üzerinden deneyim kazanması sağlanmaktadır.

 • En önemlisi de hiçbir komut atlamadan bütün komutlara değinilmektedir.

If the coupon shouldn’t be opening, disable Adblock, or attempt one other browser.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *