Trending Courses

Yeni Başlayanlar İçin Sıfırdan Temel Photoshop Eğitimi

Description

Bugün hemen hemen her yaştan insanın bildiği Photoshop programıyla, fotoğraf düzenleme, rötuş, foto manipülasyon işlemlerini yapabiliyoruz. Fakat bunların dışında mesela Photoshop’la grafik tasarım yapabilirsin. Animasyon oluşturabilir veya videolarını düzenleyebilirsin. Hatta üç boyutlu çalışmalar bile yapabilirsin. Eğer sen de Photoshop’a ilgi duyuyorsan başlamak için atacağın o ilk adım oldukça önemli.

Bu adıma karar verdiğinde sıfırdan temel bir eğitimle Photoshop’a giriş yapacağız. Programın temel özelliklerini, ihtiyaç duyacağın araçları ve panelleri uygulama yaparak öğreneceksin. Ben burada Photoshop’a kolayca giriş yapabilmeni ve sağlam bir temelle başlamanı sağlayacağım. Kurduğumuz bu yapıdan sonra ilerlemen çok daha kolay olacak. Yeter ki o ilk adımı at.

Hızlandırılmış Temel Photoshop Eğitim Seti Photoshop’a yeni başlayanlar için, 20 yıllık birikimle hazırlanmış bir ders programı doğrultusunda oluşturulmuştur. Photoshop’ta ihtiyaç duyulan konuların öncelik sırası dikkate alınarak hazırlanmış bu eğitimde, gereksiz sözlere veya gelişigüzel anlatımlara yer verilmemektedir.

Photoshop programı en kısa şekilde anlatılmış ve tüm videolarda alt yazı kullanılmıştır. Eğitimin tamamı yazılı ve görsel olarak PDF formatında da sunulmaktadır. Eğitim süresince kullanılan görseller, uygulama yapılabilmesi için yüksek çözünürlüklü olarak indirilebilmektedir.

Bu eğitim setindeki ilk 11 videodan oluşan temel Photoshop eğitiminin ardından, belirli aralıklarda uygulamalı, geliştirici ve eğitici videolarla programı çok daha güçlü olarak kavramana yardımcı olacağım.

Eğer yeni bir başlangıç yapmak istiyorsan doğru yerdesin. Şimdi harekete geçme zamanı!


33,089

0$
89.99$


Get CouponJoin us on telegram for Course Updates


Join Whatsapp Group for Daily Free Courses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *